Langkau ke kandungan

Liputan data langsung

Data perniagaan Malaysia, dikira secara terbuka.

Angka ini datang terus dari pangkalan data kami dan dikemas kini setiap hari. Kami hanya menerbitkan jumlah, tidak sesekali nama syarikat atau butiran hubungan.

  • 81,215perniagaan di Malaysia
  • 66%ada alamat e-mel
  • 50%ada kenalan utama
  • 62%ada WhatsApp

Ketepatan kenalan

99.1%

Ketepatan = 1 − (lantunan keras ÷ e-mel dihantar kepada kenalan yang didedahkan), 90 hari lepas.

Berdasarkan 2,216 kenalan didedahkan yang dihantar e-mel oleh pelanggan; 21 melantun keras dan dikreditkan semula.

Kredit dipulangkan

280

Kredit yang dipulangkan kepada pelanggan untuk kenalan salah dalam 90 hari lepas.

Liputan mengikut negeri

NegeriPerniagaanE-melKenalan utamaWhatsApp
Selangor20,88860%51%65%
Kuala Lumpur9,33171%43%57%
Pulau Pinang7,68973%58%65%
Sarawak4,72014%8%67%
Johor4,62879%34%71%
Perak3,96369%62%66%
Negeri Sembilan1,40678%57%70%
Sabah1,32970%39%65%
Kedah95777%49%69%
Melaka86271%32%68%
Kelantan55769%51%72%
Pahang53071%35%65%
Terengganu48883%58%65%
Putrajaya15874%43%47%
Perlis7081%59%73%
Labuan3884%47%37%
Negeri lain / tidak direkodkan23,60172%61%56%

Industri utama

  • Restoran2,334
  • Security Company1,598
  • Engineering Firm1,416
  • Employment Agency1,185
  • Hotel1,082
  • Construction Contractor999
  • Manufacturer865
  • Training Centre630
  • Industri lain71,106

Kumpulan dengan kurang daripada 20 perniagaan digabungkan, jadi angka kecil tidak dipaparkan. Serta 34,073 perniagaan di luar Malaysia.

Cara kami mengira

  • Setiap perniagaan dikira sekali, mengikut negeri alamatnya (atau bandarnya jika negeri tiada).
  • “E-mel” bermaksud e-mel perniagaan am atau peribadi yang kami simpan. “Kenalan utama” bermaksud orang hubungan yang dinamakan. “WhatsApp” bermaksud nombor yang disahkan ada WhatsApp.
  • Perniagaan yang meminta untuk dikeluarkan tidak dikira dan tidak boleh dicari.
  • Ketepatan menggunakan penghantaran sebenar dari peti mel pelanggan kepada kenalan yang mereka dedahkan. Setiap lantunan keras dikreditkan semula secara automatik.

Cari data ini secara percuma

Cari tanpa akaun dan lihat bilangan padanan sebenar sebelum anda membelanjakan apa-apa.

Cari syarikat secara percuma

Cari pembeli anda yang seterusnya dalam data ini

Direka untuk memberi anda satu balasan berminat sebelum anda membayar.

Mulakan percubaan 30 harilihat balasan berminat pertama anda

Kad tidak diperlukan. Data anda kekal milik anda jika anda tidak meneruskan.